/ info@gokkusagimobilya.com
0212 675 25 99
Gökkuşağı Mobilya

KURUMSAL

ISO 9001 Kalite Belgesi

Firmamaızda ISO 9001 kalite standartlarında üretim yapılmaktadır.

kalite belgesi
kurumsal görseli
Gökkuşağı Mobilya

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Gökkuşağı Mobilya, kuruluşundan bugüne, gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla toptan ve perakende dağıtım pazarlama şirketi haline gelmiştir. Gökkuşağı Mobilya olarak, şirketimizin kalite anlayışının temelini oluşturan Toplam Kalite Yönetimi ilkesine, üretim aşamasından dağıtım aşamasına kadarki tüm aşamalarda bağlı kalınmaya özen gösterilmektedir.

Gökkuşağı Mobilya olarak, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin güvenli, kaliteli ve avrupa standartlarına uygun olması için gösterdiğimiz özeni, ürünlerimizin uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz.

Üretim Standartları

Sektörünün öncü firmalarından biri olan Gökkuşağı Mobilya, metal, ahşap, cam ve deri gibi malzemelerin tüm estetiğini, modern, şık ve ergonomik tasarımlara dönüştürerek, evinize şıklığı ve konforu getirebilmek için üretiminde1. kalite hammaddeleri kullanmayı ilke edinmiştir.

Gökkuşağı mobilya olarak üretimini yaptığımız mobilyaların ahşap aksamlarında, Yıldız Entegre tesislerinde üretilen 1. kalite MDF ve Kayın ağcı kullanmaktayız. Mobilyalarımızın üretiminde, birbirinden seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis edilen, çizilmelere, dökülmelere ve darbelere karşı dayanıklı yapıda, özel üretim akzo nobel boya ve renk çeşitleri kullanılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan tüm cam, ayna ve raf bölümlerimiz şişecam tarafından üretilip işlenmesi ortakçı cam tarafından yapılmaktadır.

Ahşap aksamları 1. kalite MDF ve Kayın ağacından üretilen koltuk ve mobilyalarımız üzerinde kullanılan tüm deri ürünleri Aşanteks ve Alfateks güvencesi ile üretilmektedir. Yatak mekanizmaları 1. kalite profil demirden oluşmakta olup ürünlerimizde 32 danse Safaş sünger ve Üresan süngeri kullanılmaktadır. Gökkuşağı Mobilya olarak ürünlerimizde kullandığımız kumaşları birbirinden seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmekteyiz.

Firmaların çeşitli kumaş kartelalarını, Gökkuşağı Mobilya Showroomlarında binbir renk çeşidi ile birlikte görebilir ve seçim yapabilirsiniz. Üretmekte olduğumuz ürünlerimizde hiçbir şekilde sunta ve suntalam malzemeleri kullanılmamakta olup ürünlerimizi tamamen MDF, MDF'lam ve Kayın ağacından üretmekte olduğumuzu önemle bildiririz.Dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesi dileğiyle...